Drogen en ventileren versnellen
Air Blower Fral FAM700 wordt vaak gebruikt in combinatie met luchtontvochtigers of bouwdrogers. Industriële AirMovers versnellen het proces van drogen of ventileren van ruimtes, tijdens of na nieuwbouw en verbouwingen.
Fral FAM700 is ook inzetbaar als vloerdroger / tapijtdroger
Na waterschades door bijvoorbeeld een overstroming bewijst industriële ventilator Fral FAM700 snel zijn meerwaarde. Daarnaast is het gebruik als vloerdroger / tapijtdroger een populaire toepassing, de droogtijd van gereinigde vloeren en vloerbekleding wordt sterk verkort.
Doordat de Fral FAM700 AirMover voor een forse toename van luchtcirculatie zorgt, verloopt het drogen van vochtige ruimte(s) sneller.
Kenmerken van Air Blower Fral FAM700
De voornaamste kenmerken zijn.
- 'IJzersterke' rotomoulded omkasting
- Geschikt voor het 'zware' werk
- Lange aansluitsnoer (7 meter)
- Plaatsing mogelijk onder een hoek van 0°, 45° en 90°
- Onderhoudsvrij
- Eenvoudige bediening
Koppelstuk voor het aansluiten van luchtslangen
Voor Fral AirMover 700 is een koppelstuk voor het aansluiten van luchtslangen verkrijgbaar. De capaciteit van de AirMover kan dan over verschillende ruimtes worden verdeeld. De luchtslangen zorgen er eveneens voor dat luchtcirculatie kan plaatsvinden op moeilijk bereikbare plaatsen zoals kruipruimtes, holle wanden en verlaagde plafonds.